přeskočit na obsah

Partneři - LanCraft Autumn 2011 | LanCraft.cz

Partneři

Hlavní partneři

homepage

Společnost AVerMedia Group (http://www.avermedia.com) je klíčovým hráčem na poli digitálních multimediálních video technologií. Mimo vlastní výrobu kompletní řady TV tunerů a osobních video nahrávacích zařízení se AVerMedia zaměřuje i na hardware a software DVR kamerových bezpečnostních systémů, dokument kamery, střižny digitálního videa, TV foto prohlížeče a převaděče signálu z TV do PC. Díky tomu nacházejí produkty společnosti AVerMedia uplatnění jak v soukromé, tak i komerční, nebo vzdělávací sféře. AVerMedia usiluje o maximální přínos v oblasti zábavního průmyslu a komunikačních prostředků. Společnost byla založena roku 1990 a od roku 2000 je veřejnou akciovou společností. Vysoké kvality všech produktů AVerMedia je dosaženo v souladu s nejpřísnějšími standardy ekologicky šetrné výroby.

Hlavní mediální partner

homepage

Partneři

homepage

SteelSeries je předním výrobcem herního příslušenství a periferií, jako jsou sluchátka, klávesnice, myši, užitečný software či podložky, a to vše ve více než 75 zemích. Značka SteelSeries se od roku 2001 dostává do povědomí zákazníků díky neustálému vylepšování svých produktů nejen skrze vlastní výzkum, ale i spoluprací se špičkovými hráči počítačových her. Všechny produkty SteelSeries jsou tudíž vhodné pro kompetitivní hraní na nejvyšší úrovni, neboť poskytují optimální výkon a dlouhou dobu životnosti. Značka SteelSeries také přímo podporuje rostoucí komunitu profesionálních hráčů počítačových her i stále se rozvíjející oblast elektronických sportů po celém světě. Pokud se chcete dozvědět více, navštivte stránku www.SteelSeries.com .

homepage

Firma Tkom CZ se zabývá návrhem a implementací komunikačních technologií, výstavbou lokálních a metropolitních sítí a jejich následnou správou. Naše činnost je zaměřena na poskytování služeb firemní klientele. Veškerá přání zákazníka řešíme s ohledem na maximální efektivitu dosažených řešení s využitím nejmodernějších prostředků, které zajistí požadovanou spolehlivost a kvalitu. Spojení našich služeb a vašeho know-how umožňuje soustředit se pouze na obor vaší činnosti s vědomím, že všechny technologie dostávají nejlepší možnou péči. Uspoříme váš čas a zvýšíme produktivitu práce. My pracujeme, vy rostete.

homepage

homepage

homepage

Rare-items.cz se specializuje na dovoz tanečních her a tanečních podložek - softpady i hardpady. Má největší nabídku těchto produktů v ČR za bezkonkurenční ceny. Nákupem na rare-items.cz přispíváte na rozvoj komunity hráčů hudebních her v ČR. Rare-Items nabízí pro firmy kompletní řešení zábavy na podnikových večírcích stejně jako například pronájem různých atrakcí. Na LanCraftu zajišťuje Rare-items.cz laser game Begeara a taneční hru DDR.

homepage

homepage

Energetický nápoj Big Shock! se začal vyrábět již v srpnu 2003. Kromě kofeinu obsahuje tradičně i taurin a řadu vitaminů. Nápoje s příjemnou chutí obsahují maximální povolené množství kofeinu. 100 ml pokryje 30 % doporučené denní dávky vitamínů. Tento nápoj se díky své lahodné chuti a výhodnému objemu stal velmi oblíbeným pro široké spektrum odběratelů, především však pro teenagery, řidiče a sportovce.

homepage

Společnost Tony Bennett s.r.o. byla založena roku 1995. Dnes již patří na českém trhu mezi známé dovozce a distributory výběrového potravinového sortimentu, jako jsou čaje London Fruit & Herb, Clipper, Celestial Seasonings, Cuida-te, Ridgways, Qi, zavařeniny a bonbóny Mrs.Bridges, Mission Deli Wraps, sušenky Walkers, marmelády Mackays, cereálie Jordans, čokolády Green & Black's a další. Při výběru produktů se společnost zaměřuje na menší rodinné podniky, které zmíněné zboží vyrábějí po celé generace. V nabídce se lze setkat s velkým výběrem dodnes ručně vyráběných delikates z Evropy i dalších kontinentů. Důraz je kladen především na vysokou kvalitu sortimentu a následnou spokojenost zákazníků. Před několika lety byl nabízený sortiment rozšířen o produkty Organic a Fairtrade, jejichž nabídka se stále rozšiřuje a v loňském roce byl doplněn sortiment i o produkty pro vegetariány. Hlavními odběrateli jsou dárkové prodejny, prodejny potravin a zdravé výživy, cukrárny, čajovny, restaurace, hotely i golfové kluby.

homepage

Světoznámý výrobce počítačových komponent a notebooků. Společnost MSI je inovativní výrobce, který staví zejména na kvalitních a cenově přijatelných produktech. Mezi nejzajímavější technologie MSI patří například technologize Fuzion nebo Dynaudio u herních notebooků řady G. Vítěz MSI LanCraft Spring 2011 si odnese moderní grafickou kartu s další inovativní technologií, systémem chlazení Twin Frozr. Díky tomuto chlazení bude Vaše karta vždy pracovat v ideální teplotě a přitom s minimální hlučností.

homepage

Level je nejpopulárnější český počítačový časopis se zaměřením na počítačové hry. Vychází pravidelně každý měsíc od ledna 1995. Level se jako herní časopis zaměřuje primárně na hry a to výhradně na ty pro platformu PC. Od zániku sesterského multiplatformového časopisu Next Level v březnu 2008 každé číslo obsahuje rubriku, která se zabývá hrami pro konzole. Mimo hry se Level zabývá i hardwarem, softwarem, filmy a hudbou.

Pro zájemce o partnerství

Chtěli byste se stát partnery této akce? Kontaktujte hlavního organizátora - viz. kontakt.

© 2005-2023 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru