přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft Autumn 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

SCORE opět na LanCraftu

Jump25. 9. 2014 v 17:02

Je již tradicí, že každý hráč se může při vstupu na akci těšit na dárky od partnerů naší lanpárty a SCORE logonejinak tomu bude i tentokrát. Chybět nebude opět ani herní časopis, kterým bude podruhé na LanCraftu SCORE.

Těšit se můžete nejen na pestrý textový obsah, který zahrnuje i rubriku ze světa progamingu, ale i na přibalené plné hry, které jsou jedním z lákadel herních časopisů. Na jeden kus tohoto časopisu se může při vchodu na akci těšit každý registrovaný hráč.

League of Legends

League of Legends turnaj o 1000 €

Michals16. 9. 2014 v 18:30

LanCraft Autumn 2014 bude jistě největší akcí a to nejen pro League of Legends League of Legends scénu. Poprvé se na offline akci střetne 16 týmů, tedy 80 hráčů, kteří budou bojovat nejprve v LanCraftím turnaji a v sobotu následně osm nejlepších v MČR kvalifikaci.

Hlavní LanCraftí turnaj sice takto luxusní ceny mít nebude, i tak to ale rozhodně bude stát za to. Nejlepší tři týmy se mohou těšit na prizepool, dosahující 1000 € (27 500 Kč) v hotovosti a velkou nálož Riot Pointů k tomu.

  • 1. místo - 400 euro + 54 300 RP & 5x Triumphant Ryze
  • 2. místo - 300 euro+ 41 150 RP
  • 3. místo - 200 euro+ 27 000 RP
  • 4. místo - 100 euro+ 13 500 RP
LanCraft

Deskové hry opět na LanCraftu

Michals16. 9. 2014 v 15:13

Na loňském LanCraftu jsme poprvé umožnili hráčům zahrát si deskové hry v odděleném prostoru a podobně tomu bylo i na dalších akcích, které se konaly tento rok. A zelenou dáváme deskovkám i na posledním LanCraftu v tomto roce.

Prostor pro hraní těchto her bude tentokrát ve SkilZone koutku. Pokud máte doma oblíbenou deskovou hru, vemte ji s sebou a spolu s dalšími hráči si můžete i na pár hodin odpočinout od monitorů.

V rámci LanCraftu budeme mít k dispozici na půjčení několik her. Pokud si je budete chtít vyzkoušet, stavte se za námi v admin area. Konkrétně se jedná o tituly - A Game of Thrones, Mage Knight, Jungle Speed, Activity, Activity 2 a Activity gold.

LanCraft

Registrováno téměř 30 LoL a CS:GO týmů

Michals16. 9. 2014 v 08:00

Již jen několik desítek hodin nás dělí od startu největší lanpárty v tomto roce u nás. Prakticky všechna místa jsou již zabraná, takže tahle akce bude skutečně hodně velká. Největší zásluhu na tom mají hráči League of Legends League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive Counter-Strike: Global Offensive, kterých dorazí skutečně požehnaně. CSko bude mít v turnaji 14 týmů, LoL dokonce 15. K nim se přidá takřka padesátka hráčů Hearthstonu.

Které týmy dorazí? To vám shrneme v následujícícm přehledu.

League of Legends League of Legends

BezvadniKluci
BoW
Cyber Gaming Dragons
Cyborg Factory
eEriness.Arctic
eSuba.Intel
eSuba.Ladies
eXtatus
High definition music inside
Inside Games.Blue
Inside Games.White
Knockouters
nEophyte.LoL
NoBrain
Nymps

Counter-Strike: Global Offensive Counter-Strike: Global Offensive

AMAZING
Cyborg Factory.FSP
eEriness
eSuba.Ladies
eXtatus
Fearless Sharks
FU.sk
Infected Gaming
Inside Games
Knockouters
Lastminute
MyRevenge.Female
nEophyte
Virtual World
 

LanCraft

Kdo pojede na VIP výlet?

Jump15. 9. 2014 v 20:21

Fujitsu

Fujitsu, jeden z předních partnerů LanCraftu ve spolupráci s itpas, pro nejlepší hráče LanCraftu připravily opravdu unikátní dárek.

 

Výherci hlavních turnajů ve Hearthstone: Heroes of WarCraft Hearthstone: Heroes of WarCraft a Counter-Strike: Global Offensive Counter-Strike: Global Offensive obdrží pozvánku na Fujitsu Forum 2014. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších IT událostí v roce, která se uskuteční v Mnichově, v termínu 19. - 20. listopadu.

Fujitsu Forum

Fujistu Forum je největší IT veletrh v Evropě rozprostírající se na ploše 3500 m². Během výstavy se uskuteční prezentace předních výrobců a partnerů a hlavně samotného Fujitsu. K dispozici i vyzkoušení budou ty největší a nejnovější novinky.
Během přednášek a jednotlivých workshopů produktoví manažeři a experti provedou návštěvníky portfoliem Fujitsu. Připraveny jsou např. diskuzní bloky o výhodách cloud computingu, trendech v datacentrech a inovacích v mobilních zařízeních.

Ve středeční večer čeká na účastníky výpravy prohlídka Mnichova a následně tradiční veliký raut v restauraci, kde se pořádají slavné Německé pivní slavnosti October fest.

Restaurace

Následující den se hráči vydají na soukromou prohlídku továrny Fujitsu včetně nejmodernějšího testovacího centra v Evropě. Dostanou tak možnost nahlédnout pod pokličku přípravy top projektů z dílny Fujistu v místě, kam se běžní smrtelníci nikdy nedostanou.

Celková cena výletu přesahuje částku 10.000 a je kompletně hrazena firmou Fujitsu včetně ubytování a rautu. Doprava je zajištěná společným autobusem z Prahy.

LanCraft

MCŘ sestavy součástí LanCraftu

Michals15. 9. 2014 v 14:00

Poslední LanCraft tohoto roku je již za dveřmi. Již za několik dní se začnou sjíždět stovky hráčů do prostor, ve kterých se bude naše lanpárty konat naposledy. O to důležitější tak bude kvalita vybavení, která všem dá možnostakci si užít.

Již několik LanCraftů po sobě máme možnost využívat kvalitu oficiálních MČR sestav, které nám zapůjčuje všemi známý portál PLAYzone. LanCraft Autumn nebude vyjímkou, ačkoliv tentokrát nebude jejich využití takové, jako tomu bylo doposud. Stále ale bude možné si MČR sestavy vyzkoušet. A co víc. V prodeji je totiž zbrusu nová verze těchto ďábelských strojů, kterou si budou moci návštěvníci LanCraftu vyzkoušet.

(Novější verze MČR sestav bude na LanCraftu podrobena nekompromisnímu testu hráčů)

K mírným změnám ve využití MČR sestav nás přimněla nejen přítomnost MČR kvalifikací, ale i zkušenosti z posledního LanCraftu pro League of Legends League of Legends. Jedna z částí MČR sestav bude umístěna na pódiu, kde bude sloužit hráčům Hearthstone. Zde zároveň proběhnou všechny streamované zápasy této hry a v sobotu se právě na těchto počítačích určí nejlepší dvojice, která postoupí na MČR.

Pro návštěvníky LanCraftu bude ale mnohem zajímavější osmička sestav, které budou umístěny na balkóně. Právě na nich totiž proběhnou různé doprovodné turnaje, kterých se budou moci zúčastnit nejen BYOC ráči, ale i diváci. Turnaje zde budou probíhat ve čtvrtek a v pátek. V sobotu se na těchto strojích utká v MČR kvalifikaci 8 nejlepších hráčů StarCraftu 2.

O přesném rozpisu turnajů vás ještě budeme informovat, nicméně budou se hrát nejen známé hry jako League of Legends League of Legends či Counter Strike, ale dostanou se ke slovu i jiné oddechovky. Nejlepší hráči si každopádně budou moci odnést menší výhry od našich partnerů.

LanCraft

Epický turnaj v Zumbě!

Jump15. 9. 2014 v 01:19

Kdo byl poslední ročníky na LanCraftu, nemohl přehlédnout již pověstný SkillZone koutek, kde dnem i nocí, od začátku až do samého konce LanCraftu, probíhala nepřetržitá zábava. Konzole, volné PC hraní, taneční hry, karaoke, Fruit Ninja na živo a mnoho dalšího vytváří atmosféru, která pohltí desítky lidí každý LanCraft, kteří snad ani nechodí spát a v obrovském víru zábavy prožijou celý LanCraft.

Zumba ve Skillzone koutku

Když se SkillZone koutek objevil poprvé, strhl na sebe obrovskou pozornost a od té doby je nedílnou součástí LanCraftu. Ug4t0R, který je srdcem a duší SkillZone koutku, představil ve své premiéře na LC taneční hru Zumba. Turnaj, který se v ní tehdy odehrál, byl opravdu famózní a na tomto, rozlučkovém LanCraftu vs SM, tedy Zumba nemůže chybět, samozřejmě ve své nejnovější podobě Zumba World Parrty!

Nyní však, jdeme dále! Protože Ug4t0R je znán tím, že všemu dává maximum a jeho nápady jsou leckdy skoro až šílené, netradiční a neuvěřitelně strhávající, připravil do turnaje i výhru naprosto crazy, prostě v duchu "like a Ug4t0R!

Zavítejte tedy během LanCraftu do SkillZone koutku a přijďte si užít porci nefalšované naskillované zábavy!

 

LanCraft

Rozdělení MČR bodů pro LanCraftí turnaje

Michals14. 9. 2014 v 17:22

Specialitou tohoto LanCraftu budou kromě jiného i MČR kvalifikace pro všechny hry, které jsou v této sezóně podporovány. Konkrétně se jedná o Hearthstone: Heroes of WarCraftHearthstone: Heroes of Warcraft, League of Legends League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive Counter-Strike: Global OffensiveStarCraft II: Heart of the SwarmStarCraft 2: Heart of the Swarm.

StarCraft 2 není součástí LanCraftích turnajů, takže zde bude osmička postupujících známa nějakou dobu předem. Zbylé tři hry ale budou mít poslední bodované turnaje právě na LanCraftu, takže výsledek hlavních turnajů naší lanpárty ještě může zamíchat kartami v klasifikaci.

Jednotlivé hlavní turnaje budou bodovány následovně:

#League of Legends League of LegendsCounter-Strike: Global Offensive Counter Strike: GOHearthstone: Heroes of WarCraft Hearthstone
1. místo200150100
2. místo12511080
3. místo1009060
4. místo757050
5. - 6. místo504540
7. - 8. místo504530
9. - 12. místo-3020
13. - 16. místo-1510

 

LanCraft

Volné sloty pro týmové hry

Jump11. 9. 2014 v 08:24

Dnes jsme uvolnili 2 volné sloty pro hráče týmových her, tedy pro Counter-Strike: Global Offensive Counter-Strike: Global Offensive nebo League of Legends League of Legends.

Pokud máte o slot na LanCraft Autumn 2014 zájem, registrujte své hráče na akci a napište nám na jump@lancraft.cz. Pro zájemce platí - kdo dřív přijde, ten slot bere.

LanCraft

Doprava na LanCraft

Jump10. 9. 2014 v 22:06

Poslední letošní LanCraft už klepe na dveře. A že bude nějaký! Poslední týdny spousta z vás řeší způsob dopravy na LanCraft. Rozhodli jsme se vám opět vyjít vstříc a nabízíme vám pomocnou ruku, resp. pomocné auto, v cestě na LanCraft.

Vlakem na LanCraft

Možná to někoho překvapí, ale dostat se vlakem do Starého Města je poměrně jednoduchá záležitost. Město totiž leží na trase, kterou využívají vlaky jedoucí z Rakouska a Slovenska do Polska. Dostat se sem tak můžete přímým spojem nejen z velkých měst v ČR, ale i z Bratislavy. Co se České republiky týče, tak přímo se sem lze dopravit z Ostravy, Olomouce, Brna a i z Prahy, ze které sem ve večerních hodinách míří i vlak dopravce Leo Express.

Železniční nádraží ve Starém Městě u Uherského Hradiště je vzdáleno od kulturního domu přes 1 kilometr, takže v případě cestování vlakem je poměrně složitá záležitost dostat veškeré vybavení až na místo konání. Právě proto jsme se rozhodli podpořit ty, pro které by odnos věcí na podobnou vzdálenost byl takřka nemožný a nabízíme odvoz pro všechny hráče, kteří o to projeví zájem.

Co nabízíme?

  • Doprava hráčů a jejich vybavení ze železniční stanice ve Starém Městě do místa konání akce
  • Zcela zdarma
  • Pro neomezený počet hráčů
  • Po akci stejným způsobem odvoz na nádraží pro cestu domů


Tato nabídka se týká všech hráčů, kteří budou na LanCraft cestovat vlakem. V zásadě je vše velmi jednoduché. Pošlete nám s dostatečným předstihem čas, kdy hodláte do Starého Města dorazit a kolik lidí bude s vámi cestovat. Přibližně 10 minut před příjezdem vlaku do Starého města nám pošlete SMS na číslo, které vám zašleme a jeden z adminů vás přijede na nádraží vyzvednout. Celá tato služba je zdarma a pro neomezený počet účastníků.
 

Jak postupovat?

  • Nejpozději 24 hodin před začátkem akce (středa ve 12:00) vyplňte tento formulář.
  • Po vašem příjezdu vám stačí si počkat před nádražní budovou na příjezd LanCraftího admina

 

Autobusem na LanCraft

Přímo u budovy, kde se LanCraft odehrává, je autobusová zastávka s názvem Staré Město, sokolovna. Pokud jste z okolí, které má do Starého Města, či Uherského Hradiště přímé spojení autobusem, dostanete se pár metrů na LanCraft jen s jedním přestupem.

strana12
© 2005-2023 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru