přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft FPS Autumn 2k9 | LanCraft.cz

Aktuality

Counter-Strike 1.6

PLAYoff CS1.6

milda27. 9. 2009 v 16:38

Včera dorazily týmy později k večeru, proto se dnes dohrávala velká základní skupina až do odpoledne. Poslední zápas se dohrává právě v těchto chvílích.

Po dohrání zápasu budou týmy rozděleny do PLAYoff pavouka, který se odehraje systémem FDE BO1. Začátek vyřazovacích bojů je naplánován na 16:00. HLTv na zápasy najdete v pavouku na PLAYzone.cz.

HLTV1 - 217.196.213.102:10031
HLTV2 - 217.196.213.102:10032
HLTV3 - 217.196.213.102:10033
HLTV4 - 217.196.213.102:10034

Turnaj se nám trochu protáhl, ale zítřejší státní svátek nám hraje do karet. Laser game turnaj se odehraje večer po skončení turnaje.

Counter-Strike 1.6

Skupiny CS 1.6

milda27. 9. 2009 v 00:09

Na Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6 turnaj pořádaný v rámci podzimního Lancraftu dorazilo celkem 7 týmů. Přidán bude ještě tým osmý, který bude složen z volných hráčů. Všech 8 celků bude nalosováno do jedné velké skupiny a ta bude odehrána systémem „každý s každým“.

První zápasy vypuknou co nevidět. Všechna důležitý data naleznete přehledně v tabulce skupiny. Podle plánu by skupiny měly skončit okolo poledne, velké finále se dá očekávat okolo páte hodiny večerní.

Hned po finále Counter-Strike turnaje, které je naplánováno na neděli 17:00, bude následovat turnaj v Laser Game, kde můžete očekávat báječné ceny. Tento turnaj bude hraný systémem 2v2 a bude probíhat až do noci.

Rozpis zápasů a aktuální výsledky naleznete na webu PLAYzone.cz.

LanCraft

Croissanty pro všechny

Jump5. 8. 2009 v 09:13
7days

Firma Grunex se opět stává jendím z našich nejvýznamnějších partnerů. Díky nim máme opět zajišto, že účastníci LanCraftu nebudou hladovět. 

Po dobu celé akce budou zdarma k dostání známé výrobky 7days. Konkrétně se jedná o croissanty a Bake rolls, které budou v opravdu štědrém množství pro vás připraveny.
Stačí vám k tomu jediné. Zúčastnit se FPS Autumnu 2k9.

Tímto však nekončíme. Spolu s Grunexem pro vás připravujeme další překvapení. V tuto chvíli mohu řici, že to rozhodně nebude žádná maličkost.
Sledujte naše stránky, protože tahle akce bude stát opravdu za to! 

LanCraft

LaserGame a DDR znovu na LanCraftu

Jump17. 7. 2009 v 19:24

Už poněkolikáte se účastníci LanCraftu budou moci zabavit ve svých volných chvílích.

DDR

Taneční podložky Impact Arcade, ceněny pro svou kvalitu, budou připraveny ve dne v noci, aby otestovaly váš postřeh, fyzičku a mnohdy i stabilitu se střízlivostí. V počtu 2 budou připraveny i na duely, pokud dojde na spor, kdo že je lepší...

Střelnice

Laserová střelnice, kterou už minule někteří z vás tak vychytali, že tabulka top výsledků byla plná nejvyšších možných skore od začátku do konce bude na akci také. Rozehřejte si své svaly na rukou, protože držet nějaké to kilo dá po chvilce zabrat.

Begeara

Do třetice se můžete těšit na Laser Game Begearu, kterou jsme minulou akci přesunuli z venkovních prostor do sálu v prvním patře, kde zvláště v nočních hodinách, za tmy, docházelo k urputným soubojům dvojčlenných týmů. Atmosféru navíc umocňovala přítomnost zrcadel, u kterých si spousta lidí neuvědomila možnosti odrazu paprsku.

Podle vašeho zájmu bude ve 2v2 připraven tunaj, který určí nejlepší dvojici v této velmi akční desetiminutové řežbě.

Zmíněné "akrakce" bude zajištovat firma Rare Items, jeden z našich, již dlouhodobých partnerů. 

LanCraft

Vítejte

sKopheK7. 7. 2009 v 23:02

Letos na jaře se poprvé v malém městě v podhůří Jeseníků sešli vyznavači úplně odlišného typu her, než tomu bylo předchozích šest let. Na dubnový turnaj s názvem LanCraft FPS Spring 2k9 se sjeli hráči Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6, Quake III Arena Quake III Arena a Quake 4 Quake 4 z Česka, Slovenska, Polska a Maďarska a zahájili tak novou sérii LAN party v akčních hrách. Druhé pokračování setkání příznivců akčních her LanCraft FPS Autumn 2k9 je naplánováno na poslední zářijový víkend, přesněji 26. - 28. 9. 2008, registrace byly však již zahájeny.

Tradičně je vám k dispozici platba vstupného předem, která vám nejen sníží cenu, ale rovněž vám umožní rezervovat si s předstihem místo k sezení. Účástníci FPS Springu 2k9 mají navíc nárok na slevu (nezapomeňte na ni upozornit) a všechny hráčky (tzn. ženy) mají vstup téměř zadarmo. Oproti klasickým strategickým LanCraftům však platí povinnost dovést si vlastní počítač v případě, že se chcete účastnit soutěží.

Kromě hlavních turnajů 5v5 v Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6 a jeho mladším bratříčkovi Counter-Strike: Source Counter-Strike: Source se budete moci vyřádit v doprovodných turnajích, jejichž kompletní výčet bude k dispozici pravděpodobně až přímo na akci, ale počítat můžete určitě minimálně se stolním fotbálkem. Výhry ve všech turnajích budou záviset především na počtu zúčastněných, proto neváhejte pozvat své přátele a známé. Na místě si všichni návštěvníci budou moci vyzkoušet jak taneční hru DDR, tak reálnou simulaci CSka - laser game Begeara.

Hlad a žízeň uhasíte přímo v budově v bufetu, jenž opět nabídne točené pivo, několik druhů alko- i nealkoholických nápojů, obložené chleby a bagety. Nedaleká Pizzerie Rýmařov, která je tradičním partnerem LanCraftu a kde si můžete vybrat z mnoha druhů pizzy, klobásy nebo grilovaných kuřat, pak bude mít otevřeno až do pozdních nočních hodin, navíc s dovážkou přímo před kulturní dům, kde se akce koná.

Pokud máte jakékoliv návrhy a/nebo připomínky, sdělte nám je prosím na našem diskuzním fóru.

Kam dál?

© 2005-2023 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru