přeskočit na obsah

Partneři - INTEL LanCraft Silesia | LanCraft.cz

Partneři

Hlavní partneři

homepage

Grunex je herní portál, kde si hráči různých her mohou zdarma založit a administrovat turnaje. Součástí Grunexu je také internetová herní televize GrunexTV, která přináší pravidelné reportáže, recenze a rozhovory z herního i reálného světa.

homepage

Hlavní mediální partner

homepage

Partneři

homepage

homepage

homepage

CD Projekt Czech je jednou z nejvýznamnějších firem na českém a slovenském herním trhu. Je znám především kvalitními překlady her a vstřícným postojem k zákazníkům.

homepage

homepage

SteelSeries je předním výrobcem herního příslušenství a periferií, jako jsou sluchátka, klávesnice, myši, užitečný software či podložky, a to vše ve více než 75 zemích. Značka SteelSeries se od roku 2001 dostává do povědomí zákazníků díky neustálému vylepšování svých produktů nejen skrze vlastní výzkum, ale i spoluprací se špičkovými hráči počítačových her. Všechny produkty SteelSeries jsou tudíž vhodné pro kompetitivní hraní na nejvyšší úrovni, neboť poskytují optimální výkon a dlouhou dobu životnosti. Značka SteelSeries také přímo podporuje rostoucí komunitu profesionálních hráčů počítačových her i stále se rozvíjející oblast elektronických sportů po celém světě. Pokud se chcete dozvědět více, navštivte stránku www.SteelSeries.com .

homepage

Rare-items.cz se specializuje na dovoz tanečních her a tanečních podložek - softpady i hardpady. Má největší nabídku těchto produktů v ČR za bezkonkurenční ceny. Nákupem na rare-items.cz přispíváte na rozvoj komunity hráčů hudebních her v ČR. Rare-Items nabízí pro firmy kompletní řešení zábavy na podnikových večírcích stejně jako například pronájem různých atrakcí. Na LanCraftu zajišťuje Rare-items.cz laser game Begeara a taneční hru DDR.

homepage

homepage

Mediální partneři

HitpointDasnetSnoopY

Pro zájemce o partnerství

Chtěli byste se stát partnery této akce? Kontaktujte hlavního organizátora - viz. kontakt.

© 2005-2023 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru