přeskočit na obsah

Herní koutky od Comgadu - INTEL LanCraft Summer 2011 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Herní koutky od Comgadu

Jump2. 8. 2011 v 21:37

Pokud jste byli alespoň jednou na LanCraftu, určitě jste slyšeli ojednom z našich nejdelších partnerů - o společnosti Comgad, dřívějším CDProjektu. Právě Comgad už mezi vás na LanCraftu rozdal desítky, ba,nebojím se říci, stovky her, které mnohým z vás pomohly najít zábavu potemné a osamocené večery.

Ani tentokráte Comgad nebude naLanCraftu chybět. Ve spolupráci s ním a firmou MSI, budou pro váspřipravené herní koutky, které nabidnou pořádný kus zábavy.

Zaklínač První hra, kterou vám nabídneme, není nic jiného, než vlajková loďComgadu. Málokdo nezná zaklínače Geralda od světoznámého autoraSapkovskiho. Legendární postava, na motivy které vznikl film i seriál a vposlední době 2. díl špičkové hry Zaklínač 2.
Hra, která v soběspojuje úžasný svět, dobrodružství, fantasy, s pořádnou dávkou dalšíchvlastností, které do surového a přitažlivého světa Zaklínače patří.

PrávěZaklínače 2 si budete moci na LanCraftu řádně vyzkoušet na připravenýchMSI počítačích. Jako dárky pro vás navíc budou připraveny luxusní velképlakáty, které si budete moci z LanCraftu odnést.

 

 

 

Shogun 2V druhém herním koutku budeme mít nachystanou další pecku, naprosto odlišnou od výše zmíněné hry.

Shogun2 je hrou ze světa legendárních samurajských bojů. Obrovské armádybojovníků, žijících pro čest, dokonale ovládajících meče a luky. Protinim novodobý svět s "moderními" střelnými zbraněmi. To vše tato hranabízí. Vyzkoušet v ní si můžete rozsáhlé bitvy jak na otevřenýchpláních, tak například dobýbání hradu.

Shogun 2: Total War všakproslul další vlastností - svými pekelnými nároky na sestavu. A zde seke slovu dostávají již zmiňované MSI notebooky, které projdou při vašemhraní opravdovou zkouškou ohně. Přijďte sami vyzkoušet, jestli obstojíjak notebooky, tak samotná hra při vašem počínání.

 

 

HomefrontHomefront je naší třetí hrou, tentokráte však na PS3 konzoli!

Válečná akční hra z budoucnosti je naprostým opakem Shoguna. Válka zmítá světem a vyspělá technika jen čeká na vaše použití.
Díky vlastnostem PS3 si ji navíc budete moci užit v luxusní grafice na velké LCD televizi, která jen umocní váš zážitek.

 

Red Faction Naší čtvrtou hrou je další PC hra - Akční 3D střílečka z pohledu 3. osoby.

Půlstoletí poté, co odboj Red Faction osvobodil Mars, se červená planetaopět stává bojištěm. Po prohlášení povrchu za neobyvatelný se kolonistésnaží přežít v podzemních dolech. Když vnuk hrdinů revoluce Aleca MasonaA Samanyy nevědomky probudí dlouho dřímající zlo, na Marsu se rozpoutáarmagedon. Jelikož jsou osady v troskách, může lid zachránit pouzeDarius a Red Faction. Bitva je ledovými jeskyněmi a lávovými proudypovede do jádra bouřemi sužované planety, kde se znovu postaví děsivéhrozbě. Red Faction: Armageddon rozšiřuje skvěle hodnocený a výborněprodávaný titul o nové přelomové výzvy. Jste poslední nadějí lidstva napřežití. 

 

Přijďte si na LanCraft užít pořádnou porci zábavy. Ať už jako hráči, či jen jako diváci. Postaráme se o vás. :)

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2023 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru