přeskočit na obsah

Partneři - INTEL LanCraft Summer 2011 | LanCraft.cz

Partneři

Hlavní partneři

homepage

Hlavní mediální partner

homepage

Partneři

homepage

Grunex je herní portál, kde si hráči různých her mohou zdarma založit a administrovat turnaje. Součástí Grunexu je také internetová herní televize GrunexTV, která přináší pravidelné reportáže, recenze a rozhovory z herního i reálného světa.

homepage

Firma Tkom CZ se zabývá návrhem a implementací komunikačních technologií, výstavbou lokálních a metropolitních sítí a jejich následnou správou. Naše činnost je zaměřena na poskytování služeb firemní klientele. Veškerá přání zákazníka řešíme s ohledem na maximální efektivitu dosažených řešení s využitím nejmodernějších prostředků, které zajistí požadovanou spolehlivost a kvalitu. Spojení našich služeb a vašeho know-how umožňuje soustředit se pouze na obor vaší činnosti s vědomím, že všechny technologie dostávají nejlepší možnou péči. Uspoříme váš čas a zvýšíme produktivitu práce. My pracujeme, vy rostete.

homepage

Rare-items.cz se specializuje na dovoz tanečních her a tanečních podložek - softpady i hardpady. Má největší nabídku těchto produktů v ČR za bezkonkurenční ceny. Nákupem na rare-items.cz přispíváte na rozvoj komunity hráčů hudebních her v ČR. Rare-Items nabízí pro firmy kompletní řešení zábavy na podnikových večírcích stejně jako například pronájem různých atrakcí. Na LanCraftu zajišťuje Rare-items.cz laser game Begeara a taneční hru DDR.

homepage

SteelSeries je předním výrobcem herního příslušenství a periferií, jako jsou sluchátka, klávesnice, myši, užitečný software či podložky, a to vše ve více než 75 zemích. Značka SteelSeries se od roku 2001 dostává do povědomí zákazníků díky neustálému vylepšování svých produktů nejen skrze vlastní výzkum, ale i spoluprací se špičkovými hráči počítačových her. Všechny produkty SteelSeries jsou tudíž vhodné pro kompetitivní hraní na nejvyšší úrovni, neboť poskytují optimální výkon a dlouhou dobu životnosti. Značka SteelSeries také přímo podporuje rostoucí komunitu profesionálních hráčů počítačových her i stále se rozvíjející oblast elektronických sportů po celém světě. Pokud se chcete dozvědět více, navštivte stránku www.SteelSeries.com .

homepage

Energetický nápoj Big Shock! se začal vyrábět již v srpnu 2003. Kromě kofeinu obsahuje tradičně i taurin a řadu vitaminů. Nápoje s příjemnou chutí obsahují maximální povolené množství kofeinu. 100 ml pokryje 30 % doporučené denní dávky vitamínů. Tento nápoj se díky své lahodné chuti a výhodnému objemu stal velmi oblíbeným pro široké spektrum odběratelů, především však pro teenagery, řidiče a sportovce.

homepage

homepage

Level je nejpopulárnější český počítačový časopis se zaměřením na počítačové hry. Vychází pravidelně každý měsíc od ledna 1995. Level se jako herní časopis zaměřuje primárně na hry a to výhradně na ty pro platformu PC. Od zániku sesterského multiplatformového časopisu Next Level v březnu 2008 každé číslo obsahuje rubriku, která se zabývá hrami pro konzole. Mimo hry se Level zabývá i hardwarem, softwarem, filmy a hudbou.

homepage

Společnost Playman s.r.o. vznikla v roce 2001 v Hradci Králové a orientuje se na vydavatelskou činnost v oblasti herní zábavy a to převažně na platformě PC. Od svého vzniku působí jako zástupce světového vydavatele počítačových her, francouzské společnosti Ubisoft, na českém a slovenském trhu. Rozsáhlé herní portfolio obsahuje bestsellery jako je například série Assassin's Creed, IL2 Sturmovik, Tom Clancy´s (Splinter Cell, Ghost Recon, Rainbow Six), Princ z Persie, The Settlers, Far Cry, ZOO TYCOON, nebo Age of Empires.

homepage

Světoznámý výrobce počítačových komponent a notebooků. Společnost MSI je inovativní výrobce, který staví zejména na kvalitních a cenově přijatelných produktech. Mezi nejzajímavější technologie MSI patří například technologize Fuzion nebo Dynaudio u herních notebooků řady G. Vítěz MSI LanCraft Spring 2011 si odnese moderní grafickou kartu s další inovativní technologií, systémem chlazení Twin Frozr. Díky tomuto chlazení bude Vaše karta vždy pracovat v ideální teplotě a přitom s minimální hlučností.

homepage

LYNX je tradiční česká značka počítačů. Za jedenáct let se počítače LYNX propracovaly na samotnou špičku v prodaných kusech mezi českými výrobci. Pro výrobu počítačů LYNX jsou používány kvalitní značkové komponenty, které zaručují bezproblémovou funkčnost po celou dobu morální životnosti počítače. Pilířem jsou základní desky Asus, Gigabyte, Intel a MSI, které doplňují grafické karty stejně zvučných výrobců ASUS, Gigabyte, MSI a Sapphire. Spolehlivé uložení dat zaručují pevné disky Western Digital.Komponenty pro počítače LYNX jsou vybírány na základě dlouhodobějších zkušeností a každý z nich prochází řadou testů. Pokud tedy uvažujete o počítači, po kterém chcete maximální výkon a spolehlivost, zvolte PC LYNX. Více informací na www.lynx.cz

Mediální partneři

HitpointDasnet

Pro zájemce o partnerství

Chtěli byste se stát partnery této akce? Kontaktujte hlavního organizátora - viz. kontakt.

© 2005-2024 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru