přeskočit na obsah

Aktuality - League of Legends 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Vyzkoušejte si E-BLUE

Jump31. 7. 2014 v 20:53

Na LoL LanCraftu bude připraven další herní koutek. Na několika noteboocích budou připojené herní periférie firmy E-BLUE (www.e-blue.cz), které si budete moci po celou dobu LanCraftu plně vyzkoušet.

e-blue banner

Klávesnice, myši, sluchátka s unikátními herními designy, včetně opravdu luxusního Iron-man setu. To vše E-BLUE nabízí. Navštivte tedy E-BLUE koutek ve velkém sále, budou tam :) .

LanCraft

Itpas stánek na LanCraftu

Jump30. 7. 2014 v 10:00

Při svém pobytu na LoL LanCraftu nezapomeňte navštívit stánek e-shopu Itpas. Kromě řady produktů, které si budete moci v jejich stánku vyzkoušet, bude pro vás připraveno několik výkonných herních stanic značky Fujitsu, na kterých si budete moci zahrát LoLko i jiné hry. Dále pak pro vás budou u Itpasu připraveny soutěže a doprovodné turnaje.

Projektory Optoma

Soutěže

Ice Tower

 • Po celou dobu LanCraftu budete moci hrát Ice Tower a pokoušet se dosáhnout co nejvyššího skóre.
 • Při dosažení skóre 1500 budete zařazeni do každodenního slosování o ceny.
 • 3 hráči s nejlepším skórem získají na konci LanCraftu výhru od Itpasu.

Soutěže během přednášek

 • Během LanCraftu se uskuteční 2 přednášky od Itpasu. Během nich budou probíhat vědomostní soutěže o upomínkové předměty.

Soutěže v 3D koutku ve SkillZone

 • V oblíbeném SkillZone koutku budete moci při hraní 3D her na konzolích soutěžit a vyhrávat řadu cen.
 • Stačí jen přijít, hrát, bavit se a vyhrávat :)

Vyfoť se s hosteskou a vyhraj herní periférii od Genius

 • Pokud se vám podaří na LanCraftu vyfotit se s jednou s hostesek ITpasu, můžete vyznat značkový herní hardware. Více informací najdete na stránce soutěže na FaceBooku.

League of Legends League of Legends 1v1 turnaj

 • Během LanCraftu se ve stánku také uskuteční 1v1 turnaj, jeden či více, pro hráče LoLka. Na vítěze bude čekat samozřejmě cena :)
LanCraft

Gamlery stánek součástí LanCraftu

Michals29. 7. 2014 v 21:45

Součástí již několika LanCraftů byl stánek internetového obchodu Gamlery.cz, který si své místo najde i na LanCraftu pro League of Legends League of Legends. Návštěvníci se tak opět mohou těšit na rozsáhlou nabídku herních doplňků a triček s tématikou nejen LoL.

Gamlery logo

A to není vše. Gamlery.cz se totiž stávají partnerem doprovodných turnajů, které se na LanCraftu budou konat. Nejlepší hráči si tak odnesou jedny z mnoha triček, které tento e-shop nabízí.

Internetová verze obchodu Gamlery.cz byla spuštěna počátkem roku 2013. Zboží, které nabízí, pochází z oficiální distribuce zemí jako je Nizozemsko, Německo nebo USA a je tak zárukou té nejvyšší kvality.  Za dobu své existence si tento obchod dokázal získat značný počet spokojených zákazníků.

 

League of Legends

Hvězdy na LC - Petr "Xnapy" Jirák

Jump29. 7. 2014 v 14:15

Má smysl nějak zdlouhavě představovat další významnou osobnost, která dorazí na LoL LanCraft? Xnapy, alias Petr Jirák, patří na pole domácího LoLka už hezky dlouhou dobu. Nenajdete snad žádný významnější event, na němž by se nepodílel co by komentátor. Je znám svou především brilantní výřečností, při které se slova z jeho úst řinou kadencí dalece převyšující i pověstný samopal vzor 24 z filmu Černí baroni.

Xnappy

Xnapy bude jedním z komentátorů hlavního turnaje, spolu s Baxtrixem pak vytvoří první dvojici, která vás bude provázet jak komentovanými zápasy, tak rozhovory s hráči a děním na LanCraftu.

LanCraft

Nerozbitný telefon?

Jump28. 7. 2014 v 18:10

Viděli jste film Pelíšky? Pak si určitě pamatujete legendární scénu s "nerozbitnými" skleničkami, které mají na svědomí soudruzi z NDR. Tehdy úžasná novinka nedopadla dle očekávání zúčastněných. Některých. 
Ve spolupráci s internetovým portálem NalepFolie.cz vám dáme na LanCraftu možnost zajistit si pověstnou nesmrtelnost vašemu telefonu či tabletu.

O co tedy jde? Asi každý si už prošel prasklým displayem, ať už způsobeným nešťastným pádem telefonu, či naopak díky tomu, že mobil sloužil jako podložka pro změkčení pádu cizího předmětu.
Pokud na telefon použijete speciální fólii, výrazně zvýšíte jeho odolnost. Neslíbíme vám, že s telefonem budete moci hrát baseball, či na něm trénovat jako na trampolíně. Rozhodně ale oceníte jeho zvýšenou odolnost ve více běžných situacích.

Více můžete shlédnout v ilustračním videu.

Pokud budete mít o ochrannou fólii na telefon zájem, obraťte se přímo u registrací na vždy usměvavou Romču, která vám nejenom fólii prodá, ale zároveň vám ji i odborně na telefon či tablet nalepí.

Fólii na telefon si budete moci koupit za 150 Kč a na tablet pak za 250 Kč.

A na jaké zařízení folii na LanCraftu seženete?

 • iPad 2
 • Samsung i9100 galaxy s ii
 • Samsung Galaxy S3 I9300
 • iPhone one 5/5s
 • iPad mini
 • Samsung I9500 GALAXY S4
 • I9190 GALAXY S4 Mini
 • iPad Air
 • Samsung SM-G900F Galaxy S5 | 5-pack
 • IPHONE 4 - přední a zadní
   
League of Legends

Hvězdy na LC - Pavel "Herdyn" Mikeš

Jump28. 7. 2014 v 14:45

Další z hvězd české League of Legends League of Legends scény dorazí na LanCraft!

Nejznámější straemer a nyní i youtuber, Pavel Mikeš, všemi známý jako Herdyn, je ikonou, která na akci, jako je LanCraft, nemůže chybět.

Herdyn

Tisíce fanoušků sledující každý Herdynův stream se mohou přijet na svou hvězdu podívat živě. Na LoL LanCraftu bude mít Herdyn svůj vlastní streamovací koutek, ze kterého bude živě z LanCraftu vysílat. Spolu s ním tak můžete vytvořit nezapomenutelný hromadný stream, získat fotky a podpisy s věnováním a kdo bude mít štěstí, tak se může dostat i jako host na Herdynův stream.

Kromě svého streamu návštěvníci LanCraftu uvidí živě premiéru nového dílu WoLe a Herdyn vás osobně ve své následné přednášce seznámí se vším, co je za tvorbou WoLe schováno.

League of Legends

Dárky pro první účastníky

Jump28. 7. 2014 v 12:22

Ve spolupráci s firmami, který za LanCraftem stojí, jsme pro vás připravili speciální dárkovou akci.

Ti z vás, kteří přijedou na LanCraft mezi prvními, se mohou těšit na dárkové baličky s herní tématikou. Připraveno máme pro vás prvních 50 balíčků. Ty jsou připraveny pro ty, kteří zaplatí vstupné předem mezi prvními.

Obsah dárkových balíčků

 • Taška World of Warcraft
 • Časopis SCORE včetně DVD přílohy s plnou hru
 • 3 samolepky World of Warcraft

Dárky získá prvních 50 z vás, kteří budou mít zaplacené vstupné, či případně zaplatí v této padesátce vstupné na LoL LanCraftu. Balíčky obdržíte hned při vstupu na LanCraft.

Po vyčerpání těchto 50 balíčků pro vás připravíme další :) .

Odkaz:Informace o vstupném

LanCraft

Objednávky obědů na LanCraft

Michals27. 7. 2014 v 17:17

I na LanCraftu pro League of Legends League of Legends dáváme možnost všem účastníkům objednávky obědů. Obědy se podávají v sobotu a neděli a budou dovezené přímo na LanCraft, kde bude vyhrazený prostor k jejich konzumaci.

Pokud máte o některé z jídel zájem, zašlete svůj nick a ID na email stravovani@lancraft.cz. V emailu dále uveďte, o která jídla máte zájem.

Sobotní oběd:

 • 1. jídlo: Smažený kuřecí řízek, brambory
 • 2. jídlo: Kuřecí plátek, rýže

Nedělní oběd:

 • 1. jídlo: Guláš. chléb
 • 2. jídlo: Pečené kuře, bramborová kaše

V pátek a sobotu bude navíc ve večerních hodinách připravena venkovní grilovačka.  

Cena jednoho oběda je 80,- Kč. Oběd se platí na hlavním baru na LanCraftu. Jako potvrzení dostanete poukázku na oběd. Obědy lze objednat nejpozději 31. 7. 2014.

Kromě těchto obědů bude na LanCraftu nonstop možnost dalšího občerstvení (jídlo a pití).  

League of Legends

Hvězdy na LC - Pavel "Mozilla" Klaban

Jump27. 7. 2014 v 12:00

LoL LanCraft není samozřejmě jen o turnaji. Po všechny 3 dny LanCraftu si budete moci užívat plnými doušky doprovodného programu. Čekají na vás soutěže o ceny, herní koutky, showmatche a samozřejmě i přednášky a setkání s celebritami naší scény.

První z nich, na kterou se můžete těšit je Pavel Klaban, známý pod přezdívkou Mozilla. Mozilla je znán nejenom svým dřívějším působením v zahraniční organizaci SK Gaming. Je také uznávaným teoretikem a analytikem ve hře League of Legends League of Legends.

Během LoL LanCraftu má pro vás Mozilla připravenou přednášku na téma ProGamingu. Toho skutečného, kde se hrát musí, kde hráči berou stovky tisíc, kde je vše vázané smlouvami a kam se dostane jen málokdo z nás.

Mozilla
Mozilla (v pravo) na DreamHacku

 

LanCraft

Ceny za 60.000 v hlavním turnaji!

Jump26. 7. 2014 v 22:00

V nedávné novince jsme oznámili první část cen, o které budou 4 nejlepší týmy u nás soupeřit na League of Legends League of Legends LanCraftu. Pojďme se teď podívat, jaké další ceny na hráče těchto týmů čekají.

Dell Alienware LoL turnaj

O zajištění věcných cen se postaraly firmy Dell a Alienware. Díky nim se mohou hráči těšit nejenom na cash, ale i na velmi praktické věci, které jistě nejeden z nich s radostí přivítá.

Díky nim se tak hodnota výher v Dell Alienware turnaji vyšplhala na více jak 60.000 Kč! Pokud bychom k této ceně přičetli i tržní hodnotu Riot Points, dostaneme se na částku 80.000 Kč. To rozhodně není zlé! :)

1. místo

Pohár pro vítěze
400 €
54 300 RP
5x Dell Venue 7

Dell Venue 7

2. místo

300 €
41 150 RP
5x herní periférie Alienware

3. místo

200 €
27 000 RP
5x herní periférie Alienware

4. místo

100 €
13 500 RP
5x herní periférie Alienware

Alienware příslušenství

Pro týmy na 2. - 4. místě bude k dispozici kompletní herní set značky Alienware. Hráči od 2. do 4. místa si budou moci postupně vybrat, o kterou ze stylových periférií budou mít zájem.

strana12
© 2005-2023 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru