přeskočit na obsah

Aktuality - MSI LanCraft Spring 2012 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Výsledky turnajů

sKopheK1. 5. 2012 v 15:25

První letošní LanCraft je za námi a my můžeme rekapitulovat. Jednou z hlavních náplní každého pokračování této tradiční domácí LAN party jsou bezpochyby turnaje v několika herních titulech. Tentokrát se ve Starém Městě u Uherského Hradiště představila česká a slovenská špička ve hrách StarCraft II, Dota 2 Dota 2, TrackMania Nations TrackMania Nations a WarCraft III: The Frozen Throne WarCraft III: The Frozen Throne. O uplynulém víkendu se ve všech turnajích rozdaly ceny v hodnotě více než 80.000 Kč, za což patří dík hlavně našim partnerům, ale i všem, kteří si našli cestu do kulturního domu ve Starém Městě!

PokerGaming.cz StarCraft II 1v1

Počet účastníků: 70

 1. slovakiaeXtatus.Ladabaz
 2. czech eSuba.DeViL
 3. czech eXtatus.Harpner

Kompletní výsledky

Playman Dota 2 Dota 2

Počet účastníků: 60

 1. czechiNfernity
 2. czech eEriness
 3. czech Epidemic

Kompletní výsledky

TrackMania Nations TrackMania Nations

Počet účastníků: 8

 1. slovakiaeSuba.hakkiJunior
  • 500 Kč
  • Global Ops: Commando Libya
 2. czech eE.horeni
  • 500 Kč
 3. czech eSuba.kubayz

Kompletní výsledky

WarCraft III: The Frozen Throne WarCraft III: The Frozen Throne

Počet účastníků: 16

 1. czechCracked.Cechi
  • 1.200 Kč
  • Global Ops: Commando Libya
 2. czech Cracked.Seda
  • 500 Kč
 3. czech Cracked.Sign
  • 300 Kč

Kompletní výsledky

 

Kromě výše uvedených hlavních turnajů, které se odehrávaly během celé soboty, se mohli hráči zúčastnit i doprovodných klání v týmových módech her Dota 2 Dota 2, StarCraft II a WarCraft III: The Frozen Throne WarCraft III: The Frozen Throne. Jejich výsledky naleznete v sekci turnaje.

TrackMania Nations

Trackmania Nations - HakkiJunior vítězí

Michals28. 4. 2012 v 11:54

Informace o hlavním turnaji hry TrackMania Nations TrackMania Nations

  

 Time Attack

 
 Nasazení hráčů  Postupující do Winners Bracket  Postupující do Losers Bracket
    
 hakkiJunior hakkiJuniorOwe
 Lufty horenisushi
 kubayz kubayzSean
 horeni Luftytadeas
 Owe   
 Sean
   
 tadeas   
 sushi
   

 

 

 Playoff

  
 Winners Bracket
    Losers Bracket  
# Nick  #  Nick  
1.
hakkiJunior  1.
tadeas  
2.
horeni  2.
Sean  
3.
kubayz  3.
sushi    
4.
Lufty  4.
Owe  

 

Consolation finále

 #Nick 
1.
kubayz 
2.
Lufty 
3.
tadeas 
4.
Sean 

 

 

 Grandfinále

#Nick 
1.
hakkiJunior 
2.
horeni 
3.
kubayz 
4.
Lufty 

 

StarCraft II: Wings of Liberty

StarCraft 2 2v2 turnaj

Michals27. 4. 2012 v 12:00

Registrace pro doprovodný StarCraft 2 2v2 turnaj probíhají u vchodu na registracích.

K dokončení registraci je třeba zaplatit vstupní poplatek, který činí 100 Kč na tým (50 na osobu). Poplatek se platí taktéž na registracích u vchodu do budovy.

StarCraft II: Wings of Liberty

Mapy pro turnaje ve StarCraft II

sKopheK26. 4. 2012 v 20:26

Pouhý den před vypuknutím letošního MSI LanCraft Springu dochází k úpravě v seznamu map pro čtyřhru, která se započne hrát v pátek večer. Pokud jste se na turnaj pečlivě připravovali a mapy pozorně studovali, budete muset ještě rychle zvládnout dva nové přírůstky Citadel of Gaia a Twilight Fortress, které nahradily dvojici Lunar Colony V a Magma Core. Kompletní seznam pro 1v1 a 2v2 vypadá tedy následovně:

1v1

 • GSL_Antiga Shipyard
 • ESV Cloud Kingdom
 • GSL_Daybreak 
 • MLG Entombed Valley
 • GSL_Metropolis
 • MLG Shakuras Plateau
 • Tal'Darim Altar LE

2v2

 • Citadel of Gaia
 • Discord IV
 • High Orbit
 • Scorched Haven
 • The Boneyard
 • Twilight Fortress
 • Tyrador Keep

 

Pravidla StarCraft II s náhledy map

LanCraft

MSI notebooky na LanCraftu

Jump25. 4. 2012 v 07:04

GT683RHerní koutky na MSI LanCraftu už boptnají. Nejnovější herní tituly budou pro vás připraveny na vyzkoušení. Abyste si mohli řádně vychutnat kvalitu her, budeme pro vás mít připraveny nejen nadupadné stroje od HAL3000, ale i herní MSI notebooky:

 • MSI GT683R
 • MSI GT683DX
 • MSI GE620DX

Z recenze nových MSI notebooků:

Zkratka GT byla u MSI vždy použita jako značka pro nejsilnější herní stroje od této značky. Mezi ně samozřejmě patří také nejnovější kousek od této společnosti, model GT70. Ten se sice ještě zatím neprodává, a nějakou dobu ještě nebude, protože využívá procesory prozatím neprodejné architektury Ivy Bridge od Intelu. Procesory Ivy Bridge by se měly začít prodávat nejdříve až koncem dubna letošního roku.

Zdroj:Grunex

 

LanCraft

Vyhrajte s PokerGaming.cz Diablo 3 zdarma!

Jump25. 4. 2012 v 06:30

PokerGaming.cz je dlouhodobým sponzorem Starcraftu 2 u nás. Spolupracují s Murdocem a Tučnákem na jejich PokerGaming.cz České Starcraft 2 lize a jsme rádi, že mohou sponzorovat Starcraft 2 turnaj na MSI Lancraftu.

Diablo III

Pro hráče i diváky jsme ve spolupráci s PokerGaming.cz připravili spoustu dalších výhod. V rámci Lancraftu bude uspořádána přednáška o tom, jak začít úspěšně vydělávat v pokeru. Přednášku povede velezkušený Martin „Bejek" Čapoun,jeden z nejkvalitnějších online poker hráčů u nás. Zároveň přijede Martin Šafařík, aby se podělil o to, jak z €2 udělat přes víkend€23560. A aby toho nebylo málo, během přednášky rozdáme divákům poukaz na dvě kopie Diabla 3 úplně zdarma!
Přednáška začne v sobotu v 18:00 v promítacím sále.

A to ještě není všechno, na zbytek si ale počkejte na Lancraft! :-)

PokerGaming.cz

LanCraft

Guild Wars 2

Jump24. 4. 2012 v 23:23

Přípravy na LanCraft vrcholí a v žádném případě náš admin team nepolevuje ve snaze vám dopřát ten nejlepší herní zážitek za celý rok. Ať už vyhrajte celý turnaj ve vámi zvolené hře nebo při vší smůle vypadnete z bojů hned na začátku, máte v celém kulturním centru mnoho atrakcí pro své rozptýlení. Jednou z nich je několikrát avizovaný herní koutek s vysoce kvalitními sestavami HAL3000 a špičkovými herními notebooky od MSI. Četli jste dobře, že si zde budete moct zahrát Total War Shogun 2: Fall of the Samurai a ovládnout průmyslové Japonsko. Procvičíte přesnou mušku a rychlé strategické myšlení u akční fantasy mmorpg TERy nebo vytasíte svůj světelný meč v souboji proti pašerákům a sithům Impéria v hitu Star Wars: The Old Republic. Přesto se vám zdá, že tomu něco chybí? Nějaká dlouho očekávaná legenda?

Guild Wars 2

Tak právě pro vás jsme přichystali třešničku na dortu v podobě víkendové open bety Guild Wars 2! Snad ani není třeba představovat tuto ikonu celého žánru fantasy mmorpg a stálici našich srdcí. V tomto očekávaném pokračování se příběhově ocitáme dvě stě padesát let po událostech původní hry a namísto vzkvétajících kontinentů vidíme jen zkázu a destrukci. Pět prastarých draků se totiž probudilo a vylétlo do boje proti lidem, kteří ve velkém prohrávají. Nyní musí hrdinové ze všech pěti ras odložit sváry a dávnou nenávist stranou a společně stanout proti stejnému nepříteli!

V betě budou dostupné rasy: Norn, Human, Charr a všech osm povolání! Budete mít možnost vyzkoušet strukturované PvP a pokud budete mít chuť na masivní PvP, tak World vs World bude plně přístupné! Každá začátečnická oblast přinese jiné zážitky a je pouze na vás, jak s osudem svého avatara ve vizuálně úchvatném prostředí naložíte.
Už jste nedočkaví? My také! Začněte si balit věci a těšíme se již za 2 dny !

"
LanCraft

Stolní fotbálek

Jump24. 4. 2012 v 20:29

Zásobte se desetikorunami! Na LanCraftu opět bude k dispozici stolní fotbálek, kde si budete moci vyzkoušet svůj um proti desítkám dalších soupeřů.

 fotbálek

LanCraft

150 her pro první příchozí!

Jump24. 4. 2012 v 18:58

Comgad si pro vás připravil další dárek! Prvních 150 hráčů, kteří dorazí na MSI LanCraft Spring 2012, dostanou u registrací CD-Key na jednu z těcho her:

Hry můžete po zadání klíče stáhnout na webu click2play, který slouží pro digitální distribuci her. Stačí jen být mezi prvními 150 příchozími na LanCraft :) .

LanCraft

Vyzkoušejte si BenQ monitory

Jump24. 4. 2012 v 18:34

Několik dní před prvním letošním LanCraftem máme radost, že Vám můžeme odhalit dalšího partnera letošních turnajů. Je jím společnost BenQ, která je výrobcem projektorů, digitálních foťáků, LCD, LED a především herních monitorů! Slogan společnosti BenQ zní „Gaming is in the details", neboli hraní je v detailech. O tom se budete moct přesvědčit osobně na MSI LanCraft Spring i na všech dalších letošních LanCraftech!

Již v pátek budete moct vyzkoušet opravdový „rolls-royce" mezi herními monitory, BenQ XL2420T. Monitor byl vyvinutý pro hráče akčních her, na jehož vývoji se podíleli legendy CS 1.6 jako HeatoN a Spawn. Monitor obsahuje několik unikátních technologií pro hráče, jako třeba black eQualizer pro absolutní viditelnost na tmavých mapách a řadu dalších vychytávek.

BenQ XL 2420T

Pozadu nezůstanou ani hráči strategických her, protože se mohou těšit na monitor BenQ RL2240H. BenQ při vývoji tohoto monitoru spolupracovalo s profesionálními korejskými StarCraft 2 hráči týmu StarTale a vyladilo speciální nastavení pro strategické hry. Toto jedinečné kreativní nastavení umožňuje lépe vidět vaše nepřátele v množství rušivých a tmavých oblastí. Díky optimalizovaným expozicím barvy a kontrastu monitor zobrazí to, co vidí profesionální hráči, a získáte potřebnou konkurenční výhodu.

BenQ RL2240H

strana1234
© 2005-2024 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru