přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft Summer 2k8 | LanCraft.cz

Aktuality

WarCraft III: The Frozen Throne

Výsledky turnajů ve hře W3: The Frozen Throne

DMSC-Funny3. 9. 2008 v 21:37
Stejně jako každým rokem se i letos na Lancraftu sešlo hned několik předních hráčů české WarCraft III: The Frozen Throne WarCraft III: The Frozen Throne 1v1 scény k nimž se připojili také dobře známí hráči ze Slovenska a v neposlední řadě polští hráči clanu PGS, kteří rozhodně měli šanci zamíchat medailovým pořadím.
Hráči si samozřejmě také nenechali ujít možnost zápolení ve dvoučlených týmech, které často přináší řadu nečekaných senzací.
Nově se také na Lancraftu mohli hráči utkat v micru čehož se zhostili převážně špičkový hráči a uřčitě se bylo na co dívat!

Výsledky:

WarCraft III: The Frozen Throne WarCraft III: The Frozen Throne 1v1:
1. místo: slovakia Amater
2. místo: czech nEph.Kragesh.ASUS
3. místo: czech Head-Hunter

WarCraft III: The Frozen Throne WarCraft III: The Frozen Throne 2v2
1. místo: slovakia Amater + czech Gorbacov

WarCraft III: The Frozen Throne WarCraft III: The Frozen Throne 1v1 Micro
1. místo: czechHead-Hunter
StarCraft: Brood War

Výsledky turnajů ve hře StarCraft: BroodWar

w3c]ErrOr27. 8. 2008 v 21:51
Ačkoliv počet hráčů neustále klesá, stále se našlo 31 odvážných borců, kteří se účastnili turnaje v nejlepší strategické hře všech dob - StarCraft: Brood War StarCraft: Brood Waru. Kromě klasického 1v1 se hrál i doprovodný turnaj v 1v1 mikru a plánováno bylo i 2v2, ovšem z důvodu nedostatku zájmu ze strany hráčů byl tento turnaj zrušen, a proto proběhly jen 2 turnaje ve starcraftu. V 1v1 byli hráči nasazeni podle klasifikace ČMSP do osmi skupin po čtyřech hráčích, kromě jedné skupiny o třech lidech.
Během několika hodin byly skupiny odehrány a díky celému dni navíc se 1v1 turnaj dohrál již v sobotu v odpoledních hodinách. Mikro proběhlo v pátek večer a také se díky pouhým osmi účastníkům dohrálo velmi brzy.
A jak to vše nakonec dopadlo?

StarCraft: Brood War StarCraft: Brood War - 1v1
1. místo: slovakia nEph.Maix.ROG
2. místo: slovakia Due[fmejdi]
3. místo: czech vR.Ghoust[w3c]

StarCraft: Brood War StarCraft: Brood War - 1v1 mikro
1. místo: czech Streetwalker]DK[
LanCraft

Výsledky doprovodných turnajů

sKopheK27. 8. 2008 v 12:17
Kromě počítačových strategických her, které jsou základními kameny každého LanCraftu, měli účastníci jako vždy možnost zúčastnit se doprovodného turnaje dvojic ve stolním fotbálku a nově i závodů v Trackmanii jednotlivců. Vítěz si odnesl vždy celé vybrané vstupné pro daný turnaj.

Fotbálek 2v2
1. místo: czech CB.Aidam + slovakia folp
2. místo: czech Ondra[fmejdi] + czech w3c]jemlet

Trackmania Nations Forever
1. místo: slovakia NR.ervss
2. místo: czech DoC.Phoenka
Defense of the Ancients

Výsledky turnajů ve hře W3:DOTA

MartyFoxx25. 8. 2008 v 15:48
Během pátku a soboty se odehrály dva turnaje ve hře Defense of the Ancients Defense of the Ancients.

V hlavním turnaji bylo celkem 10 klanů, tedy 50 hráčů, mezi nejznámější patří týmy jako SGC, Comeback nebo nTop a také dorazil polský tým PGS. Turnaj se hrál na jednu základní skupinu systémem BO1 a první čtyři postoupili z této skupiny do SE play-off. O postup se sehrál poměrně dramatický souboj a nakonec zdárně postoupily týmy SGC, Comeback, PGS a marasjakcyp, které měly všechny shodné skóre. Náhodný los určil, že se v semifinále utkají Comeback s PGS a marasjakcyp s SGC. Ve finále, které se hrálo na dvě vítězné hry se sešel obhájce titulu SGC s historicky prvním polským týmem na LanCraftu PGS. První hru vyhrál tým PGS po neuvěřitelně vyrovnaném 90ti minutovém souboji. Druhou hrou završil polský tým svůj úspěch a porazili SGC. Souboj o třetí místo nebyl tak napínavý a nesl se zcela v duchu "for fun". Týmy se dohodly že upustí od klasického -XLAP modu a daly si random pick. Finanční výhru si pak mezi sebe spravědlivě rozdělily, ale pohár si převzal tým Comeback.

Během celé akce také probíhal také doprovodný turnaj 2v2, který se hrál v módu -APDUOM, kdy si každý tým vybral jednoho hrdinu a s ním hrál i soupeř, tedy oba týmy měly stejné hrdiny. Vítězem se stala dvojce NR.ervss a NR.Warlog.

Defense of the Ancients Defense of the Ancients - 5v5
1. místo: poland PGS
2. místo: slovakia SGC
3. místo: czech Comeback

Defense of the Ancients Defense of the Ancients - 2v2
1. místo: slovakia NR.ervss a slovakia NR.Warlog
2. místo: slovakia SRRS + slovakia basoN
StarCraft: Brood War

Mistrovstí České a Slovenské republiky dohráno

Jump22. 8. 2008 v 13:12
Ve čtvrtek se na LanCraftu uskutečnilo Mistrovství České a Slovenské republiky ve StarCraft: Brood War StarCraft: Brood Waru.

Turnaje se účastnilo 15 hráčů, kteří byli do turnaje nasazeni dle pořadí v ČMSP žebříčku a mezi nimi jsme mohli vidět jak aktuální hráče, jako je czech Lord.Ghoust, czech Ondrasek, slovakia Maix či slovakia Sid, tak i snad nejdéle hrajícího hráče u nás, czech Dark_Caleba.
Právě Dark_Caleb pořádně zahýbal pořadím v turnaji. Přestože se mu ve skupině příliš nedařilo a postupil s odřenýma ušima ze 3. místa, tyto tři hry mu stačily k rozehrání a play-off pro něj začalo v plné parádě. Inferno, člen národního týmu, první padl pod Calebovým umem. Následoval Lord.Jurko a když Caleb ve WB vyřadil Maixe, nikomu se nechtělo věřit.
Následně však byl Caleb zastaven Lord.Ghoustem ve finále Winner Bracket. V LB se Caleb setkal opět s Maixem. Tentokráte však Maix vydržel a Calebovi zůstalo 3. místo.

Maix měl v prvním kole freewin. Druhé kolo mu postavilo do cesty Petrose, kterého 2-1 porazil. Jeho další zápas (s Calebem) znamenal sestup do LB. Tam si Maix pohlídal zápas jak s Ondraskem, tak s Lord.Jurkem. Když v dalším kole vyřadil Caleba, měl jisté 2. místo.

Lord.Ghoust patřil bezesporu k favoritům turnaje. První kolo proti oKimu bylo pouze rozehřívačkou. Ve 2. kole bravurným způsobem vyřadil 2-0 Ondraska. Rozjetý Streetwalker nebyl pro Ghousta žádnou překážkou a když ho nezastavil ani Caleb ve finále WB, mohl už Ghoust téměř slavit.
Samotný finálový zápas se odehrál, jak je nejlepší v česko-slovenské režii. Lord.Ghoust proti Maixovi. Našláputý Ghoust si už pohlídal všechny hry a s výsledkem 3-0 se stal Mistrem České a Slovenské republiky ve StarCraft: Brood War StarCraft: Brood Waru pro rok 2008!

1. místo:czech Vladimír "vR.Ghoust[w3c][CDS]" Zapletal
2. místo:slovakia Tomáš "nEph.Maix.ROG" Samol
3. místo: czech David "CDS)Dark_Caleb" Kučera
LanCraft

MČSR: Play off

w3c]ErrOr21. 8. 2008 v 16:44
Ghost vs Oki
Ondra vs Lahef
Due vs Street
Thebis vs Sid
Masacre vs Jurko
Caleb vs Inferno
Maix vs freewin
Vogin vs Petros

Hraje se bo3. Mapy stejné, první mapu vyberete škrtáním. Enjoy.
StarCraft: Brood War

Připojení k lancraft bnetu pro uživatele Win Vista

w3c]ErrOr21. 8. 2008 v 13:47
Pokud vám nejde připojit se na lokální server pro StarCraft: Brood War StarCraft: Brood War kvůli systému Windows Vista, zde máte návod jak připojení zprovoznit:

1. Klikněte na Start
2. Všechny programy
3. Příslušenství
4. Příkazový řádek (klik pravým tlačítkem myši + spustit jako správce)
5. Napište: bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff
6. Restartujte počítač

Nyní byste měli být schopni se připojit k lancraftí gatewayi. Pokud stále připojení nefunguje, potom klikněte pravým tlačítkem na starcraft.exe a vyberte vlastnosti - spustit jako administrator. Také nastavte, aby se program spouštěl v kompatibiltě Windows XP (Service Pack 2). Pokud máte nějaký launcher, nastavte u něj to stejné. Kdybyste se ani poté nebyli schopni připojit k lancraftí gatewayi, neváhejte se zeptat v admin arei (pod balkónem).
LanCraft

Internetové připojení

Jump20. 8. 2008 v 23:52
Stejně jako na Springu, i tentokráte bude pro celý BYOC zajištěno internetové připojení. K dispozici je vám 6 Mbit up/down, který by měl plně pokrýt vaše požadavky.

Předem upozorňuju, že vaše namlsané sosáčky přijdou nazmar. Případné plány na masové stahování si ponechte doma. Jakýkokoliv pokus využítí internetu pro stahování po PD, Torrentech, Rappidu apod. bude odměněn bannem na internet.

Ale jinak, HF! :)
LanCraft

Trackmania Nations Forever na LanCraftu!

sKopheK16. 8. 2008 v 15:12
Dalším doprovodným turnajem na LanCraft Springu 2008 se stala závodní hra Trackmania Nations Forever, která je zcela zdarma, takže se může zúčastnit opravdu každý. Vstupné do tohoto turnaje bylo stanoveno na symbolických 20 Kč, což sice znamená na jedné straně nižší ceny, na druhé však účast více hráčů. Herní systém bude stanoven na místě až podle počtu účastníků, ale dá se předpokládat vyřazovací pavouk minimálně pro 16 hráčů. Bude se hrát Time Attack mod na mapách z červnové ESWC kvalifikace (download).


Odkaz na stažení: www.edownload.cz
LanCraft

Poháry pro vítěze hlavních turnajů

sKopheK16. 8. 2008 v 13:51
Pro první tři místa hlavních turnajů na letošním LanCraft Summeru jsou kromě peněžitých cen nachystány i tyto krásné poháry:

StarCraft: Brood War StarCraft: Brood War 1v1

pohár pro vítěze SC:BW
WarCraft III: The Frozen Throne WarCraft III: The Frozen Throne 1v1

pohár pro vítěze W3:TFT
Defense of the Ancients Defense of the Ancients 5v5

pohár pro vítěze DotA
strana123
© 2005-2024 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru